Tino Sveti Stefan

 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-8
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-2
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-25
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-23
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-9
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-15
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-5
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-7
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-10
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-18
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-3
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-11
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-13
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-14
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-16
 • Tino-SvStefan-Hotel_Ohrid-24

Place Category: Хотели

Book
Book
Profile
Photos
Map
Reviews
Related Listing
 • Хотел Тино Свети Стефан се наоѓа на 4 километри од центарот на Охрид, нуди комбинација од луксуз, висококвалитетно и широко прифатено гостопримство. Хотелот има сезонски отворен базен, затворен базен, детски базен, фитнес центар, спа центар (джакузи, сауна, парна бања), детско игралиште, конференциска сала, сала за состаноци, забавна соба и сонцето тераса, каде што гостите можат да уживаат во пијалок бар Хотелот има бесплатен Wi-Fi пристап и бесплатен сопствен паркинг.

  Соби се со рамен екран телевизија, мини фрижидер, и климатизација. Одредени соби имаат простор за седење за да се релаксираат во посилниот ден. Секоја соба вклучува приватна бања и балкон со поглед на езерото или планината.

  Постои 24-часовна пред бирото на имотот.

  Ресторанот нуди богато мени и има капацитет од околу 150 луѓе, со жива музика скоро секој ден.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *