VIP Skopje

 • VIP-Skopje-hotel-10
 • VIP-Skopje-hotel-11
 • VIP-Skopje-hotel-2
 • VIP-Skopje-hotel-12
 • VIP-Skopje-hotel-3
 • VIP-Skopje-hotel-4
 • VIP-Skopje-hotel-6
 • VIP-Skopje-hotel-7
 • VIP-Skopje-hotel-8
 • VIP-Skopje-hotel-9
 • VIP-Skopje-hotel-14
 • VIP-Skopje-hotel-15
 • VIP-Skopje-hotel-16
 • VIP-Skopje-hotel-17
 • VIP-Skopje-hotel-18
 • VIP-Skopje-hotel-19

Place Category: Хотели

Book
Book
Profile
Photos
Map
Reviews
 • Се наоѓа во центарот на Скопје, на само 100 м. од Скопскиот Саем и на 500 м. од меѓународната автобуска станица.
  Хотел ВИП има добро уредени соби со бесплатен интернет пристап.
  Хотелот има сопствен паркинг пред хотелот. 24 часовната услуга на рецепција и барот се на Ваше барање.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *