Mirage

 • Mirage-SPA-Hotel-2
 • Mirage-SPA-Hotel-3
 • Mirage-SPA-Hotel-4
 • Mirage-SPA-Hotel-5
 • Mirage-SPA-Hotel-17
 • Mirage-SPA-Hotel-6
 • Mirage-SPA-Hotel-15
 • Mirage-SPA-Hotel-16
 • Mirage-SPA-Hotel-9
 • Mirage-SPA-Hotel-10
 • Mirage-SPA-Hotel-11
 • Mirage-SPA-Hotel-12
 • Mirage-SPA-Hotel-7
 • Mirage-SPA-Hotel-8
 • Mirage-SPA-Hotel-13
 • Mirage-SPA-Hotel-14

Place Category: Хотели

Book
Book
Profile
Photos
Map
Reviews
 • Мираж и Спа е хотел со 4 ѕвезди во живописен град Струга, со пријатен поглед на Охридското Езеро. Mirage Hotel & Spa ги има сите квалитетни објекти кои најдобро можат да ги задоволат потребите и барањата на клиентот. Mirage Hotel & Spa има 49 соби и 4 луксузни апартмани, 2 банкет сали, бар и салон, ресторан A la carte, затворен базен, џакузи, турска бања, сауна, бизнис лоби, конференциска сала и приватна плажа. Нашата стратешка локација 1 км од центарот на градот нуди уникатно и одлично сместување за сите патници кои ќе го изберат Mirage Hotel & Spa.

  Нашите луѓе се внимателно избрани, имаат искуство и се обучени да им обезбедат на нашите гости одлични и професионални услуги. Ние се стремиме да обезбедиме висококвалитетни услуги, приватноста преку прилагодување на нашите услуги за задоволување на потребите на нашите клиенти.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Leave a Review

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *